Firma ONICO Srebrnym Sponsorem tegorocznego Tour de Wind 2017!

13.04.2017

Rajd Tour de Wind, pod stałym hasłem "JADĘ Z WIATREM", odbędzie się 18 maja 2017 roku i prowadzić będzie z Koszalina poprzez Mielno do Darłowa.

Trasa przebiega przez jeden z większych zespołów turbin wiatrowych w okolicy, a uczestnicy mijać będą kilkadziesiąt turbin zbudowanych w ostatnich latach.

Wydarzenie adresowane jest do specjalistów pracujących w sektorze energetyki wiatrowej:właścicieli, operatorów farm wiatrowych, specjalistów ds. BHP, osób związanych z serwisami i montażem turbin wiatrowych.

Główna część imprezy to przejazd rowerowy, jednak organizatorzy przewidują również część wieczorną wydarzenia, podczas której będzie można podsumować cały dzień w doborowym towarzystwie.

Organizatorzy zaplanowali dwie alternatywne trasy przejazdu dla zaawansowanych i średniozaawansowanych. Trasa dla zaawansowanych liczy 52 km i przebiega z Koszalina przez Mścice, Mielno, Łazy, Osieki, Rzepkowo, Iwięcino, Jeżyce, Porzecze do Darłowa. Natomiast średniozawansowani pokonają połowę całej trasy rozpoczynając ją w Osiekach.

W związku z tym, że obsługujemy liczne farmy wiatrowe i dostarczamy im olej przemsyłowy, postanowiliśmy zostać Srebrnym sponsorem rajdu.

Źródło: http://www.cire.pl/item,143157,7,0,0,0,0,0,tour-de-wind-2017.html