Kontakt

Paweł Chlebowski

605 960 995

Krzysztof Socha

601 879 080

Maciej Rogowski

605 553 774

Konrad Baliński

798 277 677

Tomasz Krzemiński

601 879 084

Marian Marzec

601 577 544

Tomasz Chrzanowski

601 879 082

Tomasz Chrzanowski

Tomasz Chrzanowski
Inżynier Sprzedaży,
Onico Oil
601 879 082
tomasz.chrzanowski@onico.pl

Maciej Rogowski

Maciej Rogowski
Inżynier Sprzedaży,
Onico Oil
605 553 774
maciej.rogowski@onico.pl

Krzysztof Socha

Krzysztof Socha
Inżynier Sprzedaży,
Onico Oil
601 879 080
krzysztof.socha@onico.pl

Marian Marzec

Marian Marzec
Inżynier Sprzedaży,
Onico Oil
601 577 544
marian.marzec@onico.pl

Tomasz Krzemiński

Tomasz Krzemiński
Inżynier Sprzedaży,
Onico Oil
601 879 084
tomasz.krzeminski@onico.pl

Paweł Chlebowski

Paweł Chlebowski
Inżynier Sprzedaży,
Onico Oil
605 960 995
pawel.chlebowski@onico.pl

Konrad Baliński

Konrad Baliński
Inżynier Sprzedaży,
Onico Oil
798 277 677
konrad.balinski@onico.pl

Nasi inżynierowie serwisują, doradzają, robią badania i są stałym wsparciem posprzedażowym produktów przemysłowych.

 

ONICO OIL S.A. ul. Flory 3/4, 00-586 Warszawa

+ 48 22 497 10 38
+ 48 22 497 10 39
sylwia.zdanowska@onico.pl

KRS: 0000576725, NIP: 7010508324, REGON: 362551834

Jowita Góralczyk

Jowita Góralczyk
Prezes Onico Oil
601 411 063
jowita.goralczyk@onico.pl

Katarzyna Godlewska

Katarzyna Godlewska
Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta,
Onico Oil
608 434 630
katarzyna.godlewska@onico.pl

Martyna Zdunek

Martyna Zdunek
Specjalista ds. Obsługi Klienta,
Onico Oil
798 221 166
martyna.zdunek@onico.pl

Sylwia Zdanowska

Sylwia Zdanowska
Specjalista ds. Obsługi Klienta,
Onico Oil
601 879 083
sylwia.zdanowska@onico.pl

Kamil Ukleja

Kamil Ukleja
Specjalista ds. Logistyki Przemysłowej,
Onico Oil
608 434 876
kamil.ukleja@onico.pl

Ładowanie

Ładowanie

Onico Oil

Flory 3

00-586

Warszawa

22 497 10 38

pn-pt: 10:00-18:00, sb-nd: zamknięte

Otwórz w Mapach Google