ONICO OIL S.A. wśród wystawców na 8. Międzynarodowych Targach Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produktu – Maintenance

23.10.2017

18 i 19 października w Centrum Targowo – Kongresowym EXPO Kraków miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń w branży optymalizacji produkcji. Głównym celem targów jest kompleksowe przedstawienie rozwiązań usprawniających funkcjonowanie linii produkcyjnych, poprawę jakości pracy oraz wydajności zakładów przemysłowych. Na ósmej edycji mieliśmy okazję zobaczyć najnowsze rozwiązania oraz innowacje, które już niedługo będą polepszać efektywność polskiego przemysłu – ważnego sektora krajowej gospodarki.

Wśród 200 wystawców na targach nie mogło zabraknąć także naszego przedstawiciela – ONICO OIL S.A. – wyłącznego polskiego dystrybutora olejów przemysłowych marki Castrol. Zorganizowane we współpracy z firmą Deforin stoisko na jednej z najbardziej prestiżowych imprez branżowych w Polsce było świetnym miejscem i okazją do przedstawienia naszej oferty produktowej wszystkim zainteresowanym ulepszeniem jakości swojej produkcji przemysłowej.

Serdecznie dziękujemy organizatorom oraz zapraszamy do odwiedzin strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji o targach: