Usługi serwisowe, wymiana olejów i chłodziw

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych obecnych i przyszłych Klientów, firma Onico Oil oferuje kompleksowe usługi czyszczenia układów maszyn CNC i konwencjonalnych do obróbki skrawaniem.

Nowoczesne chłodziwa obróbkowe Castrol to po prostu wymierna oszczędność dla użytkowników tych maszyn. Mówiąc najprościej: wystarczają na dłużej niż inne tego typu emulsje, a także pozwalają ograniczyć liczbę prac serwisowych i związanych z tym przestojów w pracy/produkcji.

Jest jednak jeden warunek: TYLKO prawidłowo wyczyszczona i przygotowana maszyna umożliwi uzyskanie odpowiednich właściwości i parametrów świeżej emulsji. Jest tak dlatego, że w zbiornikach obrabiarek zanieczyszczonych przez bakterie, które zostaną jedynie opróżnione i ponownie napełnione, bez oczyszczenia całego układu, poziom bakterii zwykle wraca do stanu sprzed opróżnienia w ciągu tygodnia. W dłuższej perspektywie czasu prowadzi to do całkowitego zapchania układu chłodziwa, co uniemożliwia prowadzenie obróbki.

Nasz serwis oferuje usługę wymiany chłodziwa z zachowaniem procedury narzuconej przez firmę Castrol, która składa się z:

Koszt wyczyszczenia, przygotowania i zalania obrabiarki świeżym chłodziwem jest ustalany indywidualnie i zależy przede wszystkim od rodzaju maszyny, jej rozmiaru i stopnia zabrudzenia.

Serwis oferuje ponadto usługi związane z wymianą innych produktów przemysłowych firmy Castrol, pracujących w urządzeniach takich jak:

Po zakończonych pracach istnieje możliwość odbioru zużytej emulsji/oleju, co poświadczone zostanie dokumentem wymaganym prawem. Usługa utylizacji jest dodatkowo płatna, a jej cena zależy od ilości i rodzaju zużytej emulsji/oleju przeznaczonego do utylizacji.

Wszystkie prace serwisowe są koordynowane przez Inżyniera Sprzedaży działającego na danym regionie. W związku z tym w celu uzyskania oferty na wykonanie prac serwisowych prosimy o kontakt z inżynierem sprzedaży przypisanym do danego regionu. Znajdź kontakt!