Pracownia projektowa poznań – Architekt Poznań – Architekt Maciej Łukomski

Pracownia projektowa poznań - Architekt Poznań - Architekt Maciej Łukomski

Dom i Ogród / przez bartek / Odsłon: 21

Jestem absolwentem Wydziału Architektury i Budownictwa Politechniki Poznańskiej. Polecam Państwu usługi z zakresu przygotowywania projektów budowlanych budynków mieszkalnych i projektów wnętrz: domów, mieszkań, lokali usługowych i biur. Moja oferta jest kompleksowa. Składają się na nią: uzyskanie warunków zabudowy oraz związana z tym koncepcja, projekt budowlany, uzyskanie pozwolenia na budowę, projekt wnętrz, nadzór autorski.

Tworzone przeze mnie projekty wyróżniają się niebanalną formą i stanowią zawsze odpowiedź na wymagania i estetykę preferowaną przez klienta. Szczegółowo analizuję projektowaną strukturę, zapewniając niebanalne rozwiązania architektoniczne i inżynierskie. Wszystkie moje projekty przygotowywane są z niezwykłą starannością i dbałością o właściwe proporcje pod kątem funkcji, wyposażenia, skali i doboru najlepszych materiałów. Na każdym etapie prac przedstawiam klientowi możliwe kierunki i zależności pomiędzy proponowanymi rozwiązaniami.

Zobacz więcej: biuro architektoniczne poznań

• Listing ID: 4268

Rezedowa 21, Poznań60-184 Pokaż numer telefonu *****